Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

AKTUALNOŚCI, strona 6:

PROJEKT pn. „Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas Covid-19”

Utworzono dnia 13.11.2020

„Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas Covid-19” 

czytaj dalej na temat: PROJEKT pn. „Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas Covid-19”

DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Utworzono dnia 21.11.2020

„Wsparcie działań związanych z przeciwdziałaniem skutkom rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19 w domach pomocy społecznej ”

Utworzono dnia 25.08.2020

Dzięki unijnemu dofinansowaniu Domom Pomocy Społecznej z powiatu biłgorajskiego udzielono granty w ramach projektu „Wsparcie działań związanych z przeciwdziałaniem skutkom rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19 w domach pomocy społecznej ”. Całkowita...

czytaj dalej na temat: „Wsparcie działań związanych z przeciwdziałaniem skutkom rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19 w domach pomocy społecznej ”

#gaszynchallenge

Utworzono dnia 10.07.2020

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W TEODORÓWCE ZOSTAŁ NOMINOWANY PRZEZ ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W BIŁGORAJU DO CHARYTATYWNEJ AKCJI GASZYN CHALLENGE I NOMINACJE TĘ PRZYJĄŁ. PRACOWNICY DOMU ZORGANIZOWALI ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY NA RZECZ PIOTRA KOZAKA, KTÓRY WRACA DO ZDROWIA...

czytaj dalej na temat: #gaszynchallenge

PODZIĘKOWANIA

Utworzono dnia 31.03.2020

P O D Z I Ę K O W A N I E

            Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Teodorówce składa serdeczne podziękowanie dla wszystkich wymienionych i niewymienionych Przyjaciół za okazaną troskę i pomoc Mieszkańcom i Pracownikom naszego Domu. Czas, który nastał, czas pandemii, jest niezwykle trudny dla wszystkich...

czytaj dalej na temat: PODZIĘKOWANIA

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 63

W poprzednim tygodniu: 75

W tym miesiącu: 312

W poprzednim miesiącu: 355

Wszystkich: 11754