Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

„Wsparcie działań związanych z przeciwdziałaniem skutkom rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19 w domach pomocy społecznej”

Utworzono dnia 26.03.2021

 

Projekt pn. „Wsparcie działań związanych z przeciwdziałaniem skutkom rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19 w domach pomocy społecznej” realizowany ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020.

Dzięki unijnemu dofinansowaniu Dom Pomocy Społecznej w Teodorówce otrzymał grant w ramach projektu „Wsparcie działań związanych z przeciwdziałaniem skutkom rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19 w domach pomocy społecznej ”.

Całkowita wartość wsparcia dla DPS w Teodorówce wyniosła 134 806,64 zł.

Celem projektu Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej jest łagodzenie skutków pandemii oraz przeciwdziałanie jej negatywnym konsekwencjom. Udzielony grant maj stanowić doraźne wsparcie dla mieszkańców oraz personelu DPS-ów znajdujących się w stanie zagrożenia zdrowia i życia w warunkach rozprzestrzeniania się epidemii COVID-19.

W ramach grantu można było wnioskować o wsparcie w obszarze:

  • zakup środków ochrony osobistej/indywidualnej oraz testów do badań na zakażenie wirusem COVID-19 – tj. zakup środków ochrony indywidualnej, m.in. maseczek jednorazowych, maseczek z filtrami, rękawiczek jednorazowych, przyłbic, gogli, fartuchów i kombinezonów jednorazowych, ochraniaczy na buty, pościeli jednorazowej, płynów dezynfekujących do rąk i do powierzchni oraz testów na badanie zakażenia wirusem COVID-19, niezbędnych do zabezpieczenia zdrowia i życia mieszkańców oraz personelu DPS w związku z wystąpieniem epidemii COVID-19.

Okres realizacji wsparcia od 01.01.2021 do 30.04.2021

Projekty zostały sfinansowane w ramach Działania 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

 

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny