KULIG MIESZKAŃCÓW ZESPOŁU III
Utworzono dnia 15.01.2026
Mieszkańcy zespołu III DPS w Teodorówce spędzili wspaniały dzień na kuligu konnym w Aleksandrowie 

Śniegu było co niemiara, a po zimowej przejażdżce wszyscy rozgrzali się przy ciepłej herbacie i… pysznych kiełbaskach pieczonych przy ognisku! 

To były piękne chwile pełne uśmiechów, radości i wspólnego świętowania zimowej przygody. 
KULIG
Utworzono dnia 16.01.2026, 14:31







