WIOSNA
Utworzono dnia 01.03.2025
Pierwsze promienie wiosennego słońca to doskonała okazja, aby wyjść na świeże powietrze! 
Mieszkańcy Zespołu IV Domu Pomocy Społecznej w Teodorówce powitali nadchodzącą wiosnę podczas relaksującego spaceru.
Podziwialiśmy budzącą się do życia przyrodę, cieszyliśmy się ciepłymi promieniami słońca i łapaliśmy pierwsze powiewy wiosennego wiatru. To był wspaniały czas pełen rozmów, uśmiechów i dobrej energii!
Cieszymy się, że możemy wspólnie celebrować ten piękny czas odrodzenia natury! 

wiosna
Utworzono dnia 05.03.2025, 08:10







