ZAJECIA PLASTYCZNE W MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY W BIŁGORAJU
Mieszkańcy DPS w Teodorówce na zajęciach integracyjnych w MDK w Biłgoraju
26 lutego 2026 r. grupa mieszkańców naszego Domu Pomocy Społecznej w Teodorówce wraz z opiekunem uczestniczyła w zajęciach plastycznych organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju. Jak co roku, w czasie ferii zimowych, zostaliśmy serdecznie zaproszeni do wspólnej integracji z wychowankami grup plastycznych MDK.
Zajęcia prowadziła pani Irena Oręziak-Kupczak – nauczycielka plastyki MDK. Tegorocznym tematem spotkania był „Zając wielkanocny”, wykonany w technice decoupage.
W efekcie powstały piękne, własnoręcznie wykonane ozdoby wielkanocne
Najważniejsza była jednak wspólna praca, radość tworzenia i możliwość integracji międzypokoleniowej.
Pamiątką tego wyjątkowego spotkania jest wspólna fotografia
Dziękujemy za zaproszenie i serdeczne przyjęcie ❤️







