Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

PODZIĘKOWANIA

Utworzono dnia 31.03.2020

P O D Z I Ę K O W A N I E

            Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Teodorówce składa serdeczne podziękowanie dla wszystkich wymienionych i niewymienionych Przyjaciół za okazaną troskę i pomoc Mieszkańcom i Pracownikom naszego Domu. Czas, który nastał, czas pandemii, jest niezwykle trudny dla wszystkich. Cały świat próbuje sprostać wyzwaniom, które są ciężkie i niebezpieczne dla zdrowia i życia. Opieka nad ludźmi niepełnosprawnymi intelektualnie oraz chorymi psychicznie, często obarczonymi chorobami już istniejącymi, a takimi są Mieszkańcy naszego Domu, wymaga szczególnej troski i zachowania wzmożonego reżimu sanitarnego, zachowania maksimum dbałości i ostrożności w codziennym życiu, a szczególnie w czasie epidemii koronawirusa. W związku z powyższym zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej w naszym Domu jest duże i bez Państwa pomocy byłoby trudne do realizacji. Dlatego, w imieniu całej Społeczności Domu, dziękuję za udzieloną pomoc:

  • Posłowi na Sejm Rzeczypospolitej Pani Beacie Strzałce
  • Marszałkowi Województwa Lubelskiego Panu Jarosławowi Stawiarskiemu
  • Wojewodzie Lubelskiemu Panu Lechowi Sprawce
  • Staroście Biłgorajskiemu Panu Andrzejowi Szarlipowi
  • Regionalnemu Ośrodkowi Polityki Socjalnej w Lublinie
  • Pani dr Agnieszce Majcher
  • Pani Marcie Tochman

*** SKŁADAMY SERDECZNE PODZIEKOWANIE ZESPOŁOWI SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁACACYCH W BIŁGORAJU ZA PRZEKAZANĄ DAROWIZNĘ - 100 MASECZEK OCHRONNYCH WIELORAZOWEGO UŻYTKU WYKONANYCH PRZEZ NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW ZSZiO W BIŁGORAJU NA RZECZ DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W TEODORÓWCE. DZIĘKUJEMY!

*** DYREKTOR, PRACOWNICY I MIESZKAŃCY DOMU POMOCY W TEODORÓWCE SKŁADAJĄ PODZIĘKOWANIE FIMIE JOBON SP. Z O.O. ZE ZWIERZYŃCA ZA NIEODPŁATNE PODAROWANIE 1000 SZT. MASECZEK ORAZ 500 SZT. FARTUCHÓW. DZIĘKUJEMY!

***DZIEKUJEMY ZA 400 MASECZEK  USZYTYCH I PRZEKAZANYCH OD LUDZI DOBREJ WOLI  Z TERENU POWIATU BIŁGORAJSKIEGO, A DOSTARCZONYCH PRZEZ RADNEGO POWIATU. DZIĘKUJEMY!

*** DYREKTOR DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W TEODORÓWCE WRAZ Z MIESZKAŃCAMI SKŁADA SERDECZNE PODZIEKOWANIE DLA ZAKŁADU KRAWIECKIEGO PANA FRANCISZKA SOCHY ZA PODAROWNIE120 SZTUK MASECZEK DLA MIESZKANCÓW DOMU.

*** MIESZKAŃCY I DYREKTOR WRAZ Z PERSONELEM DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W TEODORÓWCE DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM OSOBOM, KTÓRE SZYJĄ MASECZKI ORAZ 'GRUPIE MASECZKI SZYJE KROTOSZYN I OKOLICE" (FACEBOOK), SPONSOROWI PRZESYŁKI ZA PODAROWANIE NASZYM MIESZKAŃCOM 200 SZTUK MASECZEK WIELORAZOWEWGO UŻYTKU.

 

DZIĘKUJEMY!!!

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 59

W poprzednim tygodniu: 90

W tym miesiącu: 2

W poprzednim miesiącu: 431

Wszystkich: 15616